PolMine.pl - serwer kolektywnego wydobycia BitCoin

Witaj ! Niech żyje nam górniczy stan !Zapraszamy do rejestracji
i wspólnego wydobycia !Dlaczego kopać w naszej kopalni polmine.pl ?

bo jesteśmy największą polską kopalnią !
bo polskie jest najlepsze :)
bo możesz mieć udział w tworzeniu historii

2014-12-15
 W związku z prowadzonymi pracami prosimy o wypłatę z kopalni !

W związku z prowadzonym wdrożeniem nowego mechanizmu i prowadzonymi testami, prosimy o wypłatę z kopalni wszystkich zgromadzonych środków. Dziękujemy za zaufanie i pragniemy przypomnieć, że od początku działania środki górników pozostawały bezpieczne. W zaistniałej sytuacji prosimy jednak o przechowywanie kryptowaluty w wybranych przez siebie portfelach lokalnych (np. na odpowiednio przygotowanym komputerze) lub poza kopalnią. Sprawa dotyczy wszystkich walut: BTC, LTC, NMC, DOGE.

Niestety kopalnia nie może dalej brać odpowiedzialności, za długoterminowo zdeponowane u nas waluty. Nie odpowiadamy w szczególności za błędy w oprogramowaniu, nie możemy też brać odpowiedzialności za ewentualne naruszenia zabezpieczeń kopalni. Nie możemy też brać odpowiedzialności za żadne zdarzenia losowe które mogą nastąpić. Trzymając kryptowalutę w kopalni robisz to na własną odpowiedzialność - w razie jakiegoś nieszczęścia (powstałego z winy człowieka, maszyny lub innej przyczyny ) nie będziemy mogli w żaden sposób zrekompensować Ci strat.

Jeśli decydujesz się nadal na utrzymywanie kryptowaluty w kopalni, jednocześnie wyrażasz zgodę ewentualną utratę środków. Aby zmotywować do wypłaty z kopalni przetrzymywanych środków zdecydowaliśmy się na:

 1. Przez tydzień czasu powyższa informacja będzie udostępniona wszystkimi możliwymi kanałami internetowymi (forum internetowe, email, a także SMS). W tym czasie możesz przygotować nowe miejsce przechowywania kryptowaluty i przelać tam swoje środki.
 2. w następnym tygodniu wszystkie środki, które nie zostaną wypłacone zostaną przekazane na giełdę (każdy użytkownik otrzyma wtedy automatycznego emaila, oraz instrukcję jak może się zalogować na konto na giełdzie)
 3. jeśli środki nie zostaną odebrane po kilku miesiącach z giełdy nie wykluczamy,że po tym czasie mogą zostać sprzedane, a uzyskana kwota będzie być może przekazana na cele charytatywne. W tym celu prawdopodobnie zostanie zorganizowana ankieta udostępniona użytkownikom kopalni i giełdy, aby mogli zdecydować co zrobić z nieodebranymi środkami z opuszczonych kont.więcej informacji na forum tutaj
2014-12-11
 Duże prace modernizacyjne, serwer api w przebudowie!

Z przyczyn od nas niezależnych serwer api musiał pójść do przeróbki. Wszystkie pozostałe rzeczy w kopalni działają. Wstrzymane są mechanizmy rozdzielania pracy dla górników. Bez gruntownej przebudowy całego wnętrza kopalni niestety się nie obejdzie. Co niestety może potrwać.więcej informacji na forum tutaj
2014-07-11
 Zmiany, nowe sprawy i praca codzienna

W międzyczasie wiele pracy u podstaw, której bezpośrednio nie widać, ale pozwala ona stabilnie działać kopalni. Dość mocno w ciągu kilku ostatnich miesięcy udało nam się rozwinąć.Ale i też rozwojowi musiała ulec serwerownia.
Z rzeczy widocznych pojawił się m.in. trochę zmian w wyświetlaniu statystyk oraz wykresów, mechanizm ESCROW (zabezpieczenie transakcji kupna/sprzedaży)więcej informacji jak zwykle na forum tutaj
2014-01-25
 Jak widać wiele nowych rzeczy w kopalni i wiele zmian !

Nadal jesteśmy największą ( i najdłużej istniejącą !) kopalnią kryptowalut w kraju.
Wiele rzeczy od ostatniego postu zostało zmienionych i ulepszonych. Zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i szybkości działania.


Podsumowując kilka funkcji, które pojawiły się lub zmieniły w ostatnim czasie w kopalni polmine.pl:
 • nowy adres kopania: api.polmine.pl
 • powiadomienia SMS o istotnych zdarzeniach (logowanie, wypłata, zatrzymanie kopacza i inne)
 • zwiększenie bezpieczeństwa poprzez dodatkowe potwierdzenia emailowe, SMS, inne mechanizmy
 • ulepszone mechanizmy BTC (zarówno dynamiczne jak i ręczne dobieranie trudności), poprawa naliczania online
 • poprawki w mechanizmie merged mining, BTC + NMC
 • ulepszony mechanizm Litecoin (LTC)
 • wprowadzenie Dogecoin (DOGE Ɖ ) host: api.polmine.pl port: 9547
 • mechanizm sprzedaży i podziału zysków/udziałów z koparki
 • automatyczna zamianę LTC/NMC/DOGE na BTC wg kursu z btc-e (NMC/LTC) lub cryptsy(DOGE)
 • i kilka innych mniejszych lub większych zmian, usprawnień, optymalizacji
 • nowe serwery - dzięki czemu udało się uzyskać jeszcze większą niezawodność i stabilność

Oczywiście jeszcze wiele rzeczy będzie usprawnianych i zmienianych, staramy się cały czas rozwijać nowe funkcje oraz udoskonalać już istniejące. Wiele spraw mamy już przygotowanych kolejce i będą one sukcesywnie wdrażane na serwerach produkcyjnych. Jest także wiele prac związanych z codziennymi sprawami w kopalni (aktualizacje, serwisowanie, audyty itp itd.)

W razie potrzeby prosimy o informację na forum kopalnianym (dzięki czemu możemy szybciej zareagować i dostosować co trzeba do potrzeb).

Dużego urobku i stabilnego łącza życzą
Administratorzy
polmine.plwięcej informacji tutaj oraz tutaj
2013-09-28 23:01
 Podziel się swoją maszyną lub wykup udziały w innej - zarabiaj dodatkowo !

Dzięki mechanizmowi przekazywania udziałów, możesz odsprzedać część udziałów w swojej maszynie, lub zyskać więcej jeśli zdecydujesz się odkupić od innej osoby część mocy.
Możesz także zainwestować z innymi w jeden mocny sprzęt,a dzięki mechanizmowi wbudowanemu w naszą kopalnie, zyski zostaną automatycznie przesłane na konta uczestników inwestycji.więcej informacji tutaj
2013-05-22 19:30
 Nowy adres do kopania api.polmine.pl

W związku z dużym zainteresowaniem naszą kopalnią oraz z wprowadzeniem dodatkowych mechanizmów - udostępniamy nowy adres do kopania: api.polmine.pl Zapraszamy do przełączania koparek na nowy. Porty pozostją takie same.więcej informacji tutaj
2013-03-27 7:50
 Rozbudowa kopalni!

Prowadzimy aktualnie rozbudowę kopalni w celu przyśpieszenia działania i usprawnienia mechanizmów naliczania zysków. Dotychczasowy mechanizm służył nam już grubo ponad rok (prawie dwa lata ?) i przyszedł czas na jego zmianę. Pozwoli to nam także przygotować się na wejście ASIC, sądząc po ostatnim wzroście trudności coś ciekawego dzieje się w sieci. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.więcej informacji tutaj
2012-08-30 10:50
 Uwaga konkurs !

Do wygrania ciekawe nagrody !więcej informacji tutaj
2012-06-15 18:54
 Zmiana systemu na SMPPS

Przechodzimy na system rozliczeń SMPPS (Shared Maximum Pay Per Share). Jest to system podobny do PPS, jednak kopalnia nigdy nie wypłaci więcej, niż zarobi - jak ma to miejsce teraz.więcej informacji tutaj
2012-06-04 20:00
 PPS - 1% fee

Z dniem dzisiejszym, tj. 4 lipca 2012, kopalnia będzie pobierać 1% Fee na rzecz osieroconych bloków oraz zabezpieczenia kopalni.więcej informacji tutaj
2012-06-04 20:00
 Nowe oprogramowanie uruchomionewięcej informacji tutaj
2012-04-30 07:25
 PPS - 0% fee

Zmieniamy sposób rozliczania na bardziej korzystny dla górników.więcej informacji tutaj
2012-01-01 19:25
 Nowy Rok, nowe pomysły, nowe możliwości !

Wszystkim górnikom oraz osobom nas wspierającym życzymy samych dobrych chwil i pozytywnych zdarzeń w nowym roku 2012 . Ostatnie tendencje w świecie BitCoina pozwalają na co raz śmielsze spoglądanie w dalszą świetlaną przyszłość walut wirtualnych. Po burzliwym rozwoju wielkim BUM oraz jeździe bez trzymanki w drugą stronę, przychodzi teraz na solidny i systematyczny rozwój.

U nas w kopalni też się wiele działo przez ostatnie miesiące. Czasami nie było łatwo nad tym zapanować, ale chyba się udało.
Najtwardsi przetrwali :)
Byle tak dalej trzymamy kilofy w pogotowiu, obsługa na stanowiskach, a serwer kopalniany po prostu cicho i bez buntowania robi co do niego należy.Ku świetlanej przyszłości !
2011-12-11 13:36
 Wprowadzenie zrzutki na serwer

Od dzisiaj za 3 dni, od godziniy 20:00 dnia 14-12-2011 zostanie wprowadzony 2% podatek na rzecz kopalni. Udziały do rozliczenia wg PPS będą wyliczane na podstawie wzoru (1/trudność) * 49 * ilość udziałów wysłanych do kopalni.

więcej informacji tutaj
2011-12-06 08:24
 Przeszliśmy na PPS ! Bez prowizji, bez pobierania opłat

Wspólną decyzją za pomocą głosowania bezpośredniego przeszliśmy na rozliczenia PPS. Zapraszamy do współpracy.
Przy obecnej trudności 144116447847 płacimy 0.000000000171736 BTC za każdy udział
więcej informacji tutaj
2011-09-05 7:56
 Nowości zmiany i podziękowania :)


Witajcie górnicy !

Na początek chciałem wszystkim podziękować, za zaufanie i zainteresowanie, którym wszyscy darzą naszą kopalnie. Udało się odnaleźć wspólnie ponad 100 bloków :) Jest to pewnie pierwsza setka z wielu. Ale cieszymy się, że w ciągu zaledwie niecałych trzech miesięcy od startu udało się przeskoczyć tą symboliczną granicę. Zarówno ludzie, którzy byli przy pierwszym bloku, jak i ludzie, którzy byli przy setnym mieli okazję zapisać się w historii polskiego BitCoina ! Działamy dalej, rozwijamy się, dążymy do kolejnych setek bloków !
Kopalnia cały czas się rozwija, dzięki Waszym uwagom i pomysłom wiele rzeczy udało się usprawnić. Listę tych rzeczy nawet ciężko zebrać i opisać, ale każdy kto nas wspierał - ma swój wpis i udział na naszym forum, więc jego zasługi będą znane w Internecie do końca świata i jeden dzień dłużej :)

Z nowości które pojawiły się ostatnio to:
- całkiem zgrabne wykresy mocy w dziale http://polmine.pl/?action=statistics
- dział giełda
- podstrona na której wspólnie możemy zbierać BTC na jakiś cel związany z kopalnią
- promujemy się już na kilku zewnętrznych stronach (a chcemy na więcej)
- wiele drobnych poprawek zgłoszonych i opisanych na forum

Dziękujemy jeszcze raz za wsparcie,
kilofy w dłoń i ruszamy na poszukiwanie kolejnych serii szczęśliwych bloków !
tutaj
2011-08-29 06:24
 System płatności i dalsza rozbudowa kopalni

Udało się uruchomić całkiem ciekawy system płatności. Można go używać w kilku wariantach. Szczegóły można poznać tutaj
2011-08-29 07:24
 Prace i rozbudowa kopalni

Powracamy do rozbudowy i promocji kopalni. Nowe siły i pomysły, utworzony został dział do zgłaszania propozycji. Jeśli masz pomysł lub czegoś Ci brakuje napisz o tym, a my do uruchomimy w kopalni. Książka skarg i wniosków znajduje się u Pani Sprzątaczki w pokoju 312c czyli tutaj
2011-08-28 07:44
 Nowe bloki, nowe możliwości nowy zapał !

Pod ostatnim mega bloku-potworze jak widać, zaczyna się niezłe eldorado :) Statystyki nie da się oszukać, wcześniejsze opóźnienia muszą się zrekompensować. Zapewne teraz będzie długa seria szybkich bloków, więc kto ma ochotę dobrze zarobić, to można kopać i przygotowywać skarbiec na dużo nowych BTC :) Prosimy też o zgłaszanie propozycji do nowych funkcji, poprawek i modyfikacj tutaj
2011-08-03 08:18
 Akcja - napieramy na Allegro

Wspólnie zadziałajmy na Allegro, aby wprowadziło BTC ! Informacje na forum tutaj
2011-08-02 07:29
 Optymalizacja statystyk, kosmetyka wyglądu.

Udało się zoptymalizować statystyki dla mniejszych mocy obliczeniowych, poziom stales dla dobrze ustawionych górników utrzymuje się na poziomie poniżej 1% :) Zostały wykonane też prace związane z wyglądem, trochę optymalizacji wyglądu stron widocznych po zalogowaniu.
Kolejną rzeczą która zostanie rozpracowana to najprawdopodobniej zachęta dla ludzi stale u nas kopiących. Informacje na forum tutaj
2011-07-31 23:55
 Poszukiwanie najlepszego górnika.

W poszukiwanie najlepszego górnika i najlepszej koparki stworzyliśmy możliwość zapisania na koncie swoich dodatkowych danych, oraz pochwalenia się swoją maszyną oraz ustawieniami.
Chodzi głównie także o to, aby znaleźć optymalną konfigurację dla naszej kopalni po stronie koparek. Udało się zejść już poniżej 1%, ale ponieważ zależy to także od ustawień klienta prosimy o uzupełnienie formularza "Ustawienia Twojej koparki" widocznego na Twoim koncie po zalogowaniu. Wątpliwości i pytania prosimy kierować tutaj
2011-07-29 07:46
 Optymalizacje na LP, obniżenie progu wypłat do 0.01 BTC

Kilka informacji w skrócie: zrobione optymalizacje na LP, wprowadzamy i testujemy mechanizm dokładnego zliczania udziałów dla górników z mniejszą mocą obliczeniową, obniżamy próg wypłat do 0,01 BTC
Zbieramy też pomysły, jak zachęcić skoczków do pozostania u nas. Tutaj można dopisać coś od siebie
2011-07-27 8:05
 Rozwijamy się dalej ! Pękła granica 200 G :)

A więc mamy nowy wygląd, udało się przekroczyć 200 G (zresztą nie po raz pierwszy). Wpadł nam kolejny blok (po lekkim zatwardzeniu). Po doszlifowaniu paru szczegółów na stronie (o których piszecie na forum) ruszamy z dalszą promocją na zagranicę.
2011-07-24 22:31
Nowy wygląd do poklikania

Pod adresem http://polmine.pl/new/ znajduje się nowy wygląd strony. Ponarzekać na niego można tutaj :p tutaj Pochwalić też można !
2011-07-23 05:35
Zróbmy sobie biznes ! - dodatkowy zarobek dla chętnych

Jest nas dużo - będzie więcej. Pomysłów mamy też sporo, chęci jeszcze więcej. Dlaczego by w takim razie nie zarobić dodatkowo ? Chętnych do rozwoju nowych projektów zapraszamy do wymiany pomysłów i współpracy tutaj

Może być ciekawie :P
2011-07-22 23:05
Wypłaty już przy 50 potwierdzeniach

Postanowiliśmy, za Waszą namową wprowadzić wypłaty już po 50 potwierdzeniach. Opcja jest wprowadzona na razie pilotażowo, ale docelowo jak się będzie sprawdzało to pozostanie tak już na stałe.
Wszystko zależy od tego ile chętnych nam to przysporzy do kopania. Jeśli utrzyma się taka tendencja to może nawet zmniejszymy jeszcze próg.Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych górników do kopania! Zaproście kolegów i znajomych powyżej 200 G obniżymy próg jeszcze do 30 ? może 20 ? Zobaczymy :)

Informacje, propozycje, pomysły, pochwały i groźby :P prosimy wpisywać tutaj
2011-07-21 8:33
Dobijemy do 200 G ? Napierać bracia górnicy !

Całkiem nieźle idzie nam z rozwojem pola, średnia moc wzrasta codziennie. Powoli nawet chwilowo dobijamy do 180 G więc może uda się przekroczyć nie długo 200 G , to by było coś :)Serwer działa stabilnie i szybko co przysparza nam kolejnych górników !Z rzeczy które planujemy na serwerze w najbliższym czasie to :
- wdrożenie nowego wyglądu
- rozbudowa opcji dostępnych na koncie m.in. powiadomienia mailowe
- obniżenie ilości potwierdzeń niezbędnych do wypłaty z 120 do 50 ? 40 ? (przyśpieszy to czas kiedy kasa ląduje u każdego na koncie)
- kilka innych drobniejszych poprawek i modyfikacji

jeśli coś komuś potrzebne dodatkowo proszę pisać na forum , postaramy się uwzględnić
2011-07-16 7:31
Oprogramowanie zaktualizowane, LP przywrócone

Aby przyśpieszyć i usprawnić kopanie została uruchomiona najnowsza wersja oprogramowania. Jednocześnie został wykonany restart serwera.Znacznie poprawił się też współczynnik kopania :) Restart koparek - jak ktoś chciał by mieć czystą sytuację i widzieć jak się kopie się po nowemu :P Pamiętaj Administrator czuwa ! w razie czego prosimy o info na forum
2011-07-15 06:29
Rozbudowa API, a bloki wpadają...

Mechanizm API, czyli pobierania danych za pomocą JSON'a zostało rozbudowane o kolejne dane. Wszystko idzie gładko i szybko, wpadają kolejne bloki. BTC płynie, Bez przerwy kopie u nas 300 osób !
2011-07-09 22:41
Pniemy się w górę w rankingach - przed nami USA'mani :P

Porównując naszego poola z innymi na świecie, idzie nam cały czas do góry. Teraz chyba czas na kolejny skok do góry ?

Pomożecie ?
Przez najbliższe dni nowe features. Plany co do grafiki i facebooka. Zobaczymy co się uda :P
2011-07-09 09:21
Prace aktualizacyjne zakończone :) czekamy na kolejne bloki !

Udało się zakończyć wszelkie prace optymalizacyjne. Zapraszamy o dzielenia się uwagami na forum
A dzielnego górnika/górników który zaproponował rozwiązanie trigerowe zapraszamy po odbiór nagrody za wnioski racjonalizatorskie :)
2011-07-09 08:10
Aktualnie prowadzone są aktualizacje na serwerze

Proces kopania i poszukiwania trwa bez problemowo:) Ostatnie parę bloków znowu wpadło nadzwyczaj szybko !
Statystyki są aktualnie są przetwarzane, aby usprawnić proces i nadrobić zaległe dane - chwilowo strona ich nie pokazuje.
Zapraszamy za godzinę !
A dzielnego górnika który zaproponował rozwiązanie trigerowe zapraszamy po odbiór nagrody :)
2011-07-07 23:40
Udało się zakończyć wdrożenie drugiego serwera :) Mamy już grubo ponad 300 górników !

Niniejszym ogłaszamy zakończenie prac nad wdrożeniem serwera raportowo/przeliczającego.
W związku z czym zaczynamy nową erę.
Dziękujemy wszystkim którzy nas wspierają. Dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość.Postaramy się wszystkim wynagrodzić zaangażowanie i pomoc przy rozwoju naszego pierwszego polskiego pool'a !
Już nie długo stuknie nam pierwszy miesiąc działania poola (ten nie oficjalny)
Oficjalny będziemy też świętować, a co tam :)
2011-07-07 8:06
Dzisiaj koniec prac nad wdrożeniem drugiego serwera ! Na horyzoncie drugi konkretny konkurs :)

Dzisiaj do południa powinno udać się do końca wdrożyć wszystkie mechanizmy drugiego serwera. Z wyliczeń wynika, że taki system powinien spokojnie przyjąć 4-5 krotnne obciążenia. Dobijemy do 200 G ? Będzie się też dawał łatwo rozbudować.
Jest też szansa na całkiem fajną nagrodę, kartę graficzną lub nawet cały zestaw do kopania :)
Dość spora sieć sklepów komputerowych chce nas wspomóc wzamian za reklamę :P
Sypną się konkretne nagrody, za aktywne kopanie !
Negocjacje trwają !
W razie czego informacje pojawi się na forum
Czekamy na kolejne bloki !
2011-07-06 8:33
Prace nad rozwojem serwera, statystyki przeniesione

Udało się przenieść przeliczanie statystyk na nowy serwer. Więc będzie działało wszystko szybciej i sprawniej.
Czekamy na kolejne bloki !
2011-07-05 22:47
Prace nad rozwojem serwera, przypominamy o nagrodach !

Dziękujemy, za bardzo duże zainteresowanie naszym poolem :)
z powodu bardzo dużego ruchu prace nad podłączeniem drugiego serwera zostały przeniesione na godziny poranne. Optymalizowane są także dane do statystyk więc chwilowo może pokazywać inne wartości, za ostatnią mega rundę. Wszystko wróci do normy w godzinach rannych. Ale prosimy o nie wstawanie rano i nie sprawdzanie 150 razy swoich statystyk :P

Przypominamy też o odbiorze nagród !
szczegóły na forum
2011-07-03 8:12
Dododatkowe nagrody rozlosowane ! zapraszamy po odbiór !

Gratulujemy zwycięzcą !
szczegóły na forum
2011-07-03 8:12
- Dni wielkiego kopania trwają (dodatkowe nagrody) ! powoli myślimy o sklepach !

Ponieważ już najwyższy czas pójść za ciosem, powoli czas pomyśleć o wydawaniu BTC w sklepach
szczegóły na forum
2011-07-09 09:21
Dzisiaj Wielki Dzień Kopania ! NAGRODA !

Wśród osób które uczestniczą w Wielkich Dniach Kopania zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe :)
a konkretnie to koszulki z logiem polmine.pl.
koszulka
dokładniadniejsza informacja tutaj
> 2011-07-01 6:03
Dzisiaj Wielki Dzień Kopania !

Wszyscy dzielnie stawili się na starcie :)
Kopiemy na maksa ! bo szczęście nam sprzyja !
Zapraszamy na forum do dzielenia się uwagami i pomysłami
2011-06-30 7:26
To już jutro Wielki Dzień Kopania !

Sprawdźmy na co nas stać !
Pamięć dołożona, serwer w pełnej gotowości !
Dlaczego kopać u nas ?
- bo rozproszenie mocy sieci jest dobre
- nie ulegamy atakom !
- bo nie pobieramy opłat (zarabiasz więcej !)
- bo działamy stabilnie !
- bo jesteśmy polskim poolem :) - pokażmy co Polak potrafi !
- bo nasz pool jest najszczęśliwszy na świecie ! - i byle tak dalej !
2011-06-29 15:36
Pamięć dołożona, zaczynamy promocję na Świat

Udało się rozszerzyć pamięć serwera do 16GB. Dziki czemu jesteśmy gotowi na większe obciążenia i ruch. Tłumaczenia także już gotowe więc promocje na cały świat możemy zacząć :)Zapraszamy wszystkich, robimy szum i werbujemy ! Do dzieła rodacy :)
2011-06-26 09:11
Wszystko gra, rozrastamy się i wyruszamy w świat

Już za parę dni będzie ukończone porządne tłumaczenie na angielski. Dzięki temu startujemy na szerokie wody. Wszystko działa już stabilnie i pięknie, zostawiamy pare dni jeszcze na testy i upewnienie się że nic nam nie grozi i wyprowadzamy naszą kopalnie na szerokie wody :)
2011-06-24 12:21
- Rozbudowa funkcji i zabezpieczenia

Na życzenie naszych drogich użytkowników rozbudowana została funkcjonalność i bezpieczeństwo zarządzania kontem.Procedura zmiany adresu BTC przebiega następująco:
 1. w pole "Nowy adres BitCoin: " wpisujemy nowy adres który chcemy ustawić
 2. klikamy przycisk "wprowadź nowy adres" aby wprowadzić nowy adres
 3. zostanie wysłany mail na konto emailowe, które zostało podane przy rejestracji
 4. należy odczytać pocztę i kliknąć na przesłany link lub skopiować go z maila i otworzyć w przeglądarce (to jest ważny krok i trzeba go zrobić)
 5. jesli poradziliśmy sobie z mailem i kliknęciem w link to UWAGA ! UWAGA !
 6. nowy adres powinien sie pojawić w polu "Na adres: "
 7. możemy dokonywać przelewów....
szczegóły pochwały oraz krytykę można składać tutaj
2011-06-22 11:11
Wypłaty za free

Zasady wypłat:

- Minimalna kwota do natychmiastowej wypłaty: 0.5 BTC
- Można dokonać 3 płatności dziennie
- Przekazanie BTC jest bezpłatne ! (i prawdopodobnie tak zostanie?)
Szczegóły i komentarze zapraszamy forum
2011-06-18 23:11
Kolejne dwa bloki wpadły do podziału :)

Znowu jakoś seria się zaczęła !

Co do darmowego kopania to z przyczyn od nas niezależnych (budowy protokołu bicoin, oraz samego klienta bitcoin) dodanie funkcji bezpłatnego kopania jest mocno utrudnione prowadzimy nad tym prace.

Miło by było jak by szanowna brać górnicza poszperała w internecie gotowych patchów na klienta bitcoin umożliwiającego bezpłatne (ale wolniejsze ) przelewy

Prosimy o wklejanie podpowiedzi w tym temacie na forum tutaj


Przy okazji przekonamy się co najrozmowniejsi forumowicze mają konkretnego do podpowiedzenia :)

Czekamy z niecierpliwością :)

Checemy mieć darmowe kopanie to dajcie coś od siebie !
2011-06-17 22:23
Wsystko gra, robi się nam blokowisko ! (złote serie :) )

bloki wskakują co chwilę, przeliczenia i statystyki poprawione, można wypłacać (i wpłacać też - co łaska na 13kRstbpb9GNhq72q9Ki8YQpRD54k44x7h serwer nie wielbłąd musi prąd i internet mieć :P )
2011-06-17 14:00
Statystyki i 30 dzi-haszy, no nieźle

Udało się udrożnić w miarę statystyki (trzeba jeszcze rozbudować i przyśpieszyć, ale już coś sensownego się pokazuje :) )
pool dobija do ponad 30G !
2011-06-17 12:00
Kasa gotowa do odbioru

Poszło :) w razie problemów reklamacji prosze pisać na forum tutaj
2011-06-16 22:02:13
MAMY PIERWSZY BLOK !

Czekamy tylko jeszcze na potwierdzenie, i będzie można przystąpić do testów systemu wypłacania.Taka okazja już się nie powtórzy, możesz mieć udział w wygenerowaniu pierwszych BTC w historii na polskim pool'u
2011-06-15 12:22
UWAGA UWAGA PROMOCJA MOTYWUJĄCA!

Konta które w momencie wydobycia pierwszej paczki BTC będą aktywnie kopać w kopalni, nie tylko będą mogli poszczycić się uczestnictwem tej historycznej chwili narodzin, ale będą też zwolnione do końca świata i jeden dzień dłużej z jakichkolwiek opłat za korzystanie z poola.Opłaty być może zostaną wprowadzone w przyszłości (ale na pewno nie większe niż w innych poolach) ale górnicy którzy będą z nami w tych pierwszych chwilach będą mieli wszystko za free :)
w sprawie promocji i szczęśliwców którzy się załapali zapraszamy na forum tutaj a razie
2011-06-14 13:00
- No to startujemy :)

Pool został uruchomiony, pierwsi chętni podłączeni Wszystkie wykopane monety będą wypłacone podzielone proporcjonalnie do włożonej pracy w haszowanie. Nie pobieramy żadnych opłat na starcie.

Jeśli podoba Ci się idea i chciał byś wspomóc i przyśpieszyć nasz rozwój, dobrowolne datki można przesłać na 13kRstbpb9GNhq72q9Ki8YQpRD54k44x7h
Dziękujemy :)BCX: 1791.00 (BTC/PLN)
BTR: 1500.00 (BTC/PLN)
BTM: 1779.12 (BTC/PLN)
BTC-E: 1754.55 (BTC/USD/PLN)
BS: 1770.40 (BTC/USD/PLN)

BTC-E: 453.00 (BTC/USD)
BS: 457.09 (BTC/USD)

Rozmowy na forum:

© 2011 All right reserved